Newsletter prijava

Seniori

Dva gola za tri boda

Objavljeno: 31. 03. 2015. u 17:20   /   Autor:   /   komentari (0)

U 20. kolu III HNL-zapad nogometaši Samobora domogli su se prvih proljetnih bodova. Golovima kapetana Nikice Brujića, ujedno najboljeg igrača utakmice, savladali su Špansko 2:0, i tako ponovo probudili realnu nadu za ostanak u trećeligaškom nogometnom društvu. Uspiju li naši igrači u slijedećem kolu pobijediti Maksimir u gostima, izgledi za očuvanje trećeligaškog statusa bit će još veći.

U ostalim utakmicama 20. kola Novigrad je protutnjao kroz Vrapče zadržavši visoko drugo mjesto na tablici, Trnje je teže od očekivanja savladalo “fenjeraša” Zelinu, a Zagorec je iznenadio drugu momčad prvoligaša Istre, odnijevši sva tri boda u Krapinu. Druga momčad Rijeke sigurno je pobijedila HAŠK, Stupnik i Vrbovec su podijelili bodove, dok je ui susretu s čak 7 pogodaka Dubrava Tim kabel porazila Maksimir. Dugo Selo i Dinamo B svoju će utakmicu odigrati 1. travnja.

 

Rezultati 20. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2015-03-29 end=2015-04-01 date=show time=show order=ASC

text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]

 

Tablica 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_table lid=1 sid=2]

 

Raspored utakmica 21. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2015-04-02 end=2015-04-06 date=show time=show order=ASC

text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=-]