Newsletter prijava

Veterani

TOP predvodi prvoligaše, a Samoborski Otok drugoligaše

Objavljeno: 09. 04. 2015. u 14:36   /   Autor:   /   komentari (0)

Na uskrsni ponedeljak odigrane su utakmice 9. kola I, i 11. kola II Veteranske lige NS Samobor. Čelnu poziciju u prvoj ligi preuzeli su veterani TOP-a iz Kerestinca, budući da su veterani Samobora bili slobodni, jer je ekipa Skauta odustala od daljnjeg natjecanja.

TOP je uvjerljivo pregazio Breganu na njenim Grablicama, i sad ima 3 boda prednosti u odnosu na Samobor, ali i utakmicu više. Veterani Kladja izvojevali su tešku, ali vrlo značajnu pobjedu nad odličnom ekipom Rakitja, i tako se smjestili u sredini prvoligaške tablice.  Croatia je, pomalo neočekivano uvjerljivo, odnijela bodove iz Galgova, a Sava iz Strmca je u pravoj golijadi osvojila puni plijen na gostovanju u Novakima.

Rezultati 9. kola I VL:
Galgovo: GALGOVO –  CROATIA(S) 0 : 3
Bregana: BREGANA VNK –  TOP 1 : 5
Samobor: ŠD KLADJE  – HNK TIGAR RAKITJE 3 : 2
Novaki: NOVAKI –  SAVA(S) 3 : 5

Slobodni su u ovom kolu bili veterani SAMOBORA