Newsletter prijava

Veterani

Veterani u punom zamahu

Objavljeno: 17. 04. 2015. u 21:39   /   Autor:   /   komentari (0)

Proljetni dio prvenstva nogometnih veterana u I i II ligi NS Samobor, u  punom je zamahu. Prošlog ponedeljka odigrano je 10. kolo u prvoj, te 12. kolo u drugoj ligi, a vodeće su momčadi zadržale svoje pozicije.

Derbi kola prve lige odigran je u Samoboru gdje su domaći veterani pobijedili ŠD Kladje pogotcima Bernarda Mučnjaka i Dražena Ivančevića. Igrač utakmice bio je samoborski veznjak Slavko Mamić, koji je uspješno razgrađivao protivničke napade, i maštovito kreirao igru svoje momčadi. U prvom poluvremenu Samoborci su imali zgoditak prednosti zahvaljujući prekrasnoj realizaciji Bernarda Mučnjaka, no u drugom dijelu susreta, nakon izlaska iz igre glavnog fantazista domaćina Franje Šeperića, Kladje je opasnije prijetilo vrataru Sokoloviću. Kad se činilo, da će gosti zahvaljujući terenskoj inicijativi uspjeti izjednačiti, sijevnula je jedna kontra koju je sigurno završio Dražen Ivančević i postavio konačan rezultat ove zanimljive, borbene i vrlo kvalitetne utakmice. U redovima Kladja svi su veterani uložili maksimum znanja i volje, a posebno su rastrčani bili Željko Stanec, Igor Matijašić i Zdenko Šmid.