Newsletter prijava

Seniori

Samobor – Dugo Selo 2:4

Objavljeno: 18. 04. 2015. u 23:28   /   Autor:   /   komentari (0)

I u 23. kolu III HNL-zapad nogometaši Samobora ostali su praznih ruku, i to drugi puta uzastopno na domaćem travnjaku. Odlična momčad Dugog Sela, koju uspješno vodi nekoć prvoligaški igrač Milivoj Bračun, sasvim je nadigrala samoborske prvotimce, i zasluženo osvojila vrijedne gostujuće bodove.

Od prve minute susreta gosti su zaigrali čvrsto i kombinatorno, pa je već u 2. minuti Kovačevićev udarac sa samo 5 metara čudesno obranio domaći vratar Bašić. Međutim drugi Kovačevićev udarac, osam minuta kasnije, završava u Bašićevoj mreži i gosti vode. Filip Škvorc u 13. minuti prima loptu na 18-tak metara s desne strane i odličnim volej udarcem donosi izjednačenje Samoborcima, ali do poluvremena gosti ponovo vode, i to pogotkom iz opravdano dosuđene najstrože kazne u 40. minuti, pri čemu je domaći golman Bašić zaradio crveni karton.

To je bio prijelomni trenutak utakmice, jer se domaći u nastavku susreta nisu mogli ravnopravno nositi s goropadnim i vrlo opasnim napadačima Dugog Sela. Od 68. do 71. minute Nemanić svojim drugim golom, te Skorin , podižu gostujuću prednost na nedostižnih 1:4, da bi Filip Kostanjski lijepim zgoditkom u 79. minuti samo ublažio poraz domaćina. Prije toga Samobor je ostao sa 9 igrača, jer je “pocrvenio” i Igor Horvat nakon neopreznog i grubog starta na protivničkog igrača s leđa. Tako je domaći trener Sven Raić ostao bez dva važna prvotimca pred slijedeće gostovanje u Rijeci, kod drugoplasirane ekipe prvenstva Rijeke II.

SAMOBOR – DUGO SELO 2 : 4

18.04.2015., SC Samobor, Samobor. Gledatelja: 100
Suci: Diego Biljuh, Marko Balen, Adrijano Delač
Četvrti sudac: Marko Linić

Strijelci: 0:1 Kovačević (10′), 1:1 Škvorc (13′), 1:2 Nemanić – 11 m. (43′), 1:3 Skorin (68′), 1:4 Nemanić (71′), 2:4 Kostanjski (79′)

SAMOBOR: Bašić , Horvat, Makarun, Ivkovčić, Drušković, Škvorc, Hasan (od 46′ Guliš), Brdarić (od 71′ Kostanjski), Brujić, Regović (od 41′ Ćutić), Zeman

Trener: Sven Raić

DUGO SELO: Nevistić, Kutleša, Martić, Mamuza, Puretić (od 76′ Filipović), Nemanić, Ivančević, Skorin (od 81′ Herceg), Barišić, Benković, Kovačević (od 58′ Micić)

Trener: Milivoj Bračun

 

Rezultati 23. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2015-04-17 end=2015-04-18 date=show time=show order=ASC

text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]

 

Tablica 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_table lid=1 sid=2]

 

Raspored utakmica 24. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2015-04-25 end=2015-04-28 date=show time=show order=ASC

text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=-]