Newsletter prijava

Veterani

TOP i Samobor u borbi za naslov

Objavljeno: 01. 05. 2015. u 10:58   /   Autor:   /   komentari (0)

Nakon 13. odigranih kola u I Veteranskoj ligi NS Samobor, nogometaši TOP-a iz Kerestinca i dalje drže vrh tablice s tri boda više,ali i utakmicom više od Samobora. A upravo će se te dvije momčadi ogledati u slijedećem kolu, i to na igralištu u Kerestincu, dolazećeg ponedeljka 4. svibnja. Nakon tog susreta bit će puno jasnije tko ima više izgleda osvojiti naslov prvaka u tekućoj sezoni.

Samoborci su u 13. kolu na svom stadionu porazili Croatiu, dok je TOP trijumfirao na gostovanju u Rakitju. Trećeplasirana Sava je u Strmcu s lakoćom nadvisila Breganu, dok su veterani Kladja doživjeli pravi debakl u Novakima.

Rezultati 13. kola I VL:

Samobor: SAMOBOR – CROATIA(S) 2 : 0

Rakitje: HNK TIGAR RAKITJE – TOP 1 : 5

Strmec: SAVA(S) – BREGANA VNK 4 : 0

Novaki: NOVAKI – ŠD KLADJE 5 : 1

Slobodni su bili veterani GALGOVA

U slijedećem 14. kolu (ponedeljak, 4. svibnja od 17:30 sati) sastaju se:

Samoborski Otok: CROATIA(S) – SAVA(S)

Kerestinec: TOP – SAMOBOR

Galgovo: GALGOVO – HNK TIGAR RAKITJE

Bregana: BREGANA VNK – NOVAKI

slobodna će biti momčad veterana ŠD KLADJE