Newsletter prijava

Veterani

Kiša odgodila “Bokin Memorijal”

Objavljeno: 22. 05. 2015. u 16:35   /   Autor:   /   komentari (0)

Loše vrijeme i neumorna kiša natjerali su organizatore 16. Memorijala Božidar Štefković-Boka na privremenu odgodu turnira koji je trebao biti odigran danas poslijepodne i navečer na terenima s umjetnom travom NK Samobor. Budući da se radi o veteranskom turniru igranje na “poplavljenom” terenu bilo bi više mučenje nego zadovoljstvo, pa je uprava NK Samobor predložila, a svi se sudionici jednoglasno složili, da Memorijal bude održan idućeg petka, 29. svibnja. Valjda će kroz tjedan dana vrijeme biti naklonjenije nogometašima.

Za ovogodišnje izdanje Bokinog Memorijala bilo je prijavljeno 10 momčadi, no još uvijek se mogu pridružiti i nove ekipe, koje su danas iz bilo kojeg razloga bile spriječene sudjelovati. Nove prijave moguće su kod tajnika NK Samobor Dražena Ivančevića, a ukoliko se dolazećih dana poveća broj sudionika bit će objavljen i novi raspored skupina i turnirskih utakmica, najskanije do četvrtka 28. svibnja.