Newsletter prijava

Vijesti

Ljetna škola nogometa NK Samobor

Objavljeno: 22. 05. 2015. u 16:30   /   Autor:   /   komentari (0)

Dva mlada stručnjaka, Ivan Kožul i Filip Škvorc pozivaju mlade nogometaše od 5 do 10 godina starosti u Ljetnu školu nogometa NK Samobor. Treninzi će se odvijati na ternima s umjetnom travom od 17. lipnja do 1. srpnja ove godine, a školarina iznosi 250 kuna.

Ivan Kožul je vrhunski trener kondicijske pripreme sportaša, koji je trenirao mnoge uspješne sportaše, između ostalih i Karla Belaka, samoborskog nogometnog dragulja, koji je prije par dana sa svojim klubom osvojio naslov prvaka Moldavije. Kožul u NK Samoboru, zajedno s Ivanom Štefovićem, uspješno vodi i selekciju prstića. Filip Škvorc jednako uspješno u klubu trenira selekciju limača, a uz to je standardni prvotimac seniorske momčadi, te jedan od najboljih klupskih strijelaca. Reference ovih mladih trenera svakako su jamstvo da će mladi nogometaši koji se odluče za školovanje u Ljetnoj školi, svakako napredovati.

Prijave i dodatne informacije moguće su telefonski na brojeve: 092/1532235 (Ivan), i 098/9610700 (Filip)