Newsletter prijava

Seniori

Samobor ostao trećeligaš!

Objavljeno: 07. 06. 2015. u 09:29   /   Autor:   /   komentari (0)

U najvažnijoj utakmici sezone nogometaši Samobora pobijedili su Zelinu, i tako sačuvali status trećeligaša! Zgodicima Brujića i Kostanjskog samoborska je momčad zasluženo slavila, i na kraju prvenstva dohvatila spasonosno 13. mjesto na tablici, zadnje koje je osiguravalo ostanak u ligi. Naravno, po povratku iz Zeline, uslijedila je slavljenička fešta koja je potrajala do dugo u noć.

U niži rang su preselili Vrbovec, Stupnik i Zelina, dok je prvak i novi drugoligaš druga momčad zagrebačkog Dinama.

 

Rezultati 30. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2015-06-06 end=2015-06-08 date=show time=show order=ASC text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]

 

Tablica 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_table lid=1 sid=2]