Newsletter prijava

Veterani

TOP s osam “plotuna” proslavio titulu

Objavljeno: 11. 06. 2015. u 10:00   /   Autor:   /   komentari (0)

Veterani TOP-a iz Kerestinca trijumfalno su okončali sezonu u I Veteranskoj ligi NS Samobor, uvjerljivom domaćom pobjedom nad veteranima ŠD Kladje. Kerestinčani su titulu prvaka osvojili bez ijednog poraza, a pritom su imali najefikasnije napadače i najbolju obranu u ligi. Slijede im dvije kvalifikacijske utakmice za plasman na završnicu veteranskog prvenstva Hrvatske, a budu li igrali kao u ligaškim suretima, ne sumnjamo da će i te dvoboje riješiti u svoju korist.

Viceprvaci I lige, naokn dugih godina dominacije, postali su veterani Samobora, koji su tijekom sezone doživjeli dva poraza, i to od TOP-a i Save iz Strmca. Strmčani su, pak završili prvenstvo na trećem mjestu, s čak 15 bodova više od četvrtoplasiranih Novaka. U drugu ligu ispadaju veterani Bregane i Skauta.