Newsletter prijava

HNS

Brujić i Ivkovčić s reprezentacijom u Dublinu

foto: UEFA / Sportsfile
Objavljeno: 23. 06. 2015. u 10:25   /   Autor:   /   komentari (0)

Reprezentacija Nogometnog središta Zagreb, za koju igraju i dva samoborska prvotimca Nikica Brujić i Matej Ivkovčić, od 26. lipnja do 4. srpnja sudjeluje na finalnom turniru UEFA-inog Kupa regija u Dublinu. Uz izbornika Sretena Ćuka vodi ih i samoborski trenerski stručnjak Stjepan Bašić.

Kuglice su odredile da će NS Zagrebu u Dublinu, u sklopu Skupine B, protivnici biti poljski Dolnoslaski, njemački Württemberg te sjevernoirski Eastern Region NIR. U Skupini A našli su se domaćin, irski Eastern Region IRL, zatim turska Ankara, češka Južna Moravija i bosanskohercegovačka Tuzla.

Finale devete završnice Kupa regija izborit će prvoplasirane momčadi. Prošlo je izdanje, odigrano 2013. godine, osvojio talijanski Veneto. Prvu utakmicu naši reprezentativci igraju 26. lipnja od 16 sati protiv poljske selekcije.