Newsletter prijava

Pioniri

Pioniri NK Samobor odlični na Svjetskim igrama mladih

Objavljeno: 23. 06. 2015. u 10:32   /   Autor:   /   komentari (0)

Pioniri NK Samobor postigli su izuzetan uspjeh na Svjetskim igrama mladih održanim od 18. do 21. lipnja u Klagenfurtu.  U konkurenciji 20 momčadi iz cijelog svijeta osvojili su 6. mjesto, i tako na njbolji način predstavili Grad, samoborski nogomet i Hrvatsku.

Po vodstvom vrsnog pedagoga Damira Dragozeta naši su 15-godišnjaci u svojoj skupini bili drugi, a potom su u četvrtfinalu poraženi od predstavnika Italije. Budući da je mladim samoborskim nogometašma ovo bilo prvo sudjelovanje na velikoj, svjetskoj smotri ostvareni rezultat svakako zaslužuje iskrene čestitke. Još više raduje činjenica da u Omladinskoj školi NK Samobora igraju izuzetno nadareni mladići, koji će u dogledno vrijeme, ukoliko nastave s marljivim treningom, sigurno ostaviti dubok trag i u seniorskoj momčadi. Jasno, ako prije ne odu u neku drugu nogometnu sredinu.