Newsletter prijava

HNS

Ćukov NS Zagreb u finalu Kupa regija

Objavljeno: 01. 07. 2015. u 10:13   /   Autor:   /   komentari (0)

Nakon dvije pobjede u prva dva kola, NS Zagrebu dovoljan je bio i remi protiv njemačkog Württemberga kako bi osigurao prvo mjesto i finale Kupa regija u Republici Irskoj. Württemberg je rano poveo, već u četvrtoj minuti preko Kleinschrodta, no Strjački je u 31. minuti jednu odbijenu loptu glavom poslao u mrežu za izjednačenje. Treću pobjedu Zagrepčanima naposljetku je donio Štulec u 76. minuti dvoboja, oslobodivši se svog čuvara i matiravši njemačkog vratara za konačnih 2:1.

U finalu, koje je na rasporedu 4. srpnja, NS Zagreb – pod vodstvom trenera Sretena Ćuka – igrat će protiv domaćeg predstavnika, irskog Eastern Regiona, pobjednika Skupine A.

“Po prvi puta u samostalnoj Hrvatskoj jedna je naša selekcija u nekom Uefinom natjecanju došla do finala”, istaknuo je Sreten Ćuk.

“Dečki iz trećih i četvrtih liga dali su sve od sebe, svoj apsolutni maksimum, i sada se u tri dana trebamo odmoriti koliko god je to moguće. Imamo dvojicu igrača sa žutim kartonima, Karamatić je dobio ozbiljniji udarac, ali idemo u finale vedro i hrabro. Želimo do samog kraja pokazati hrvatsko srce”, dodao je.

/preneseno sa službenih web stranica HNS/