Newsletter prijava

HNS

NS Zagreb osvojilo drugo mjesto u Kupu regija

Objavljeno: 04. 07. 2015. u 10:18   /   Autor:   /   komentari (0)

Hrvatski predstavnik na završnici Kupa regija, NS Zagreb, poražen je u finalu od domaćeg sastava, irskog Eastern Regiona. Nakon sve tri pobjede u skupini, NS Zagreb u finalu je odmjerio snage s Eastern Regionom, predstavnikom zemlje domaćina završnog turnira, Republike Irske. Presudio je jedan pogodak, a postigao ga je glavom Lacey već u desetoj minuti dvoboja.

Momčad Sretena Ćuka pojačavala je pritisak u potrazi za izjednačenjem, no do pogotka nije uspjela doći, te je Eastern Region – poraženi finalist iz 2011. godine – osvojio naslov.

“Razočarani smo, ali imali smo problema prije utakmice, s umorom i ozljedama pojedinih igrača. Međutim, to nije isprika, protivnik je bio bolji i zaslužio pobjedu”, sportski i korektno poručio je Zagrebov vratar Stipe Nevistić.

/preneseno sa službenih web stranica HNS/