Newsletter prijava

Vijesti

Karlo Belak u Ligi prvaka!

Objavljeno: 22. 07. 2015. u 17:24   /   Autor:   /   komentari (0)

Jedini samoborski nogometaš koji je ikad zaigrao u Ligi prvaka, izvrsni vezista prvaka Moldavije FC Milsamija, Karlo Belak, nastavlja borbu za plasman u skupine najelitnijeg klupskog, nogometnog natjecanja u Europi. U uzvratnoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka Karlo i suigrači sinoć su pobijedili bugarski Ludogorec rezultatom 2:1, a budući da su i u Bugarskoj slavili 1:0, zasluženo odlaze u 3. pretkolo.

Karlo je odigrao cijeli susret, i to vrlo dobro prema ocjeni sportskih izvjestitelja, a novu priliku za blistavo izdanje na europskoj sceni ima 28. ili 29. srpnja, kad u 3. pretkolu njegova momčad igra protiv albanskog prvaka KF Skenderbeua. Prva utakmica igra se u Moldaviji, a uzvrat je 4. ili 5. kolovoza u Albaniji.

Čestitamo “Belom” i želimo mu da i dalje na najbolji mogući način prezentira samoborsku nogometnu školu diljem Starog kontinenta.