Newsletter prijava

Vijesti

Kostanjski otišao u Špansko!

Objavljeno: 24. 07. 2015. u 16:59   /   Autor:   /   komentari (0)

Filip Kostanjski, dojučerašnji prvotimac NK Samobor, u ljetnom prijelaznom roku odlučio je promijeniti sredinu.

Od sada će nositi dres trećeligaša Španskog i dijeliti svlačionicu s još jednim odličnim nogometašem poniklim u Samoboru, koji predstavlja udarnu iglu Špančana, Dariom Salopekom.

Inače, koordinator svih klupskih selekcija NK Samobor Nikola Tomić nastojao je ljetos privoliti Salopeka na povratak u matični klub, no Dario je očito zadovoljan tretmanom u Španskom, odlučio ostati vjeran trećeligašu iz zagrebačkog kvarta.

Rastanak sa Filipom Kostanjskim bio je vrlo korektan, jer radi se o zaista uzornom sportašu, pa mu je klupska uprava poeželjela puno sreće u novoj sredini, i napomenula da su mu vrata NK Samobor uvijek otvorena, ukoliko se poželi vratiti u matično nogometno “jato”.