Newsletter prijava

Seniori

Prvenstvo počinje 29. kolovoza

Objavljeno: 29. 07. 2015. u 16:13   /   Autor:   /   komentari (0)

Jučer, 28. srpnja u Mladini je održan Plenum klubova koji će se dolazeće sezone natjecati u III HNL-zapad. Domaćin Plenuma bio je novi trećeligaš Vinogradar, koji prema općoj ocjeni slovi kao jedan od favorita za naslov prvaka, s obzirom na jačinu momčadi i snažnu logističku potporu uglednog jaskanskog poduzetnika Ivana Rubinića.

U radu Plenuma sudjelovali su čelnici 14 trećeligaša, a izostali su jedino predstavnici HAŠK-a i Novigrada. Nk Samobor su zastupali predsjednik kluba Krešimir Jelić i koordinator svih klupskih selekcija Nikola Tomić.

3. HNL ZAPADNA SKUPINA:
PAROVI I SATNICA 1. i 2. kola JESENSKOG DIJELA PRVENSTVA – natjecateljska godina 2015./2016.

1. kolo – 29.08.15. (17,30)

VRAPČE – DUGO SELO

MAKSIMIR – STUPNIK 

VRBOVEC – RIJEKA II 

NOVIGRAD – TRNJE 

ZAGOREC – OPATIJA 

KRK – HAŠK 

VINOGRADAR – DUBRAVA 

SAMOBOR – ŠPANSKO 

2. kolo – 05.09.15. (17,00)

DUGO SELO – ŠPANSKO

DUBRAVA – SAMOBOR

HAŠK – VINOGRADAR

OPATIJA – KRK

TRNJE – ZAGOREC

RIJEKA II – NOVIGRAD

STUPNIK – VRBOVEC

VRAPČE – MAKSIMIR