Newsletter prijava

Seniori

Tomić i Škvorc dvostruki strijelci

Objavljeno: 06. 08. 2015. u 14:55   /   Autor:   /   komentari (0)

U jučer odigranoj prijateljskoj utakmici, u okviru priprema za prvenstvenu sezonu u III HNL-zapad, nogometaši Samobora pobijedili su momčad četvrtoligaša Savskog Marofa rezultatom 5:4.

Gosti su već do 10. minute imali dva gola prednosti. Najprije je Bašića u 6. minuti matirao Ištuk, a potom udarcem s bijele točke u 10. minuti Yankep. Domaćini su se potom sabrali i do poluvremena imali više loptu u nogama, da bi početkom drugog dijela mladi vođa navale Lukas Tomić s dva zgoditka u 49. i 50. minuti izjednačio rezultat. Samoborci nastavljaju angažiranom igrom koja rezultira s još dva zgoditka u gostujućoj mreži. Prvo je precizan bio Škvorc u 57. minuti, a zatim kapetan Brujić zabija iz slobodnog udarca u 74. minuti. No gosti se ne predaju, pa Boubacar ponovo smanjuje u 75. minuti, a Škvorc svojim drugim golom u 80. opet podiže prednost Samobora na dva zgoditka razlike. Konačan rezultat ove zanimljive, i golovima bogate utakmice postavlja Ekkolo u 89. minuti.

Prijateljska nogometna utakmica:

SAMOBOR – SAVSKI MAROF 5:4

Gradski stadion Samobor, Gledatelja: 100

Sudac: Jurinčić (Samobor)

SAMOBOR: Bašić, Trupec, Zeman, Ivkovčić, Škvorc, Regović, Vranković, Horvat, Tomić, Brujić, Drušković (još su igrali: Razum, Brglez, Držić, Žitković, Dimitrovski, M. Kupres)

Trener: Sven Raić

SAVSKI MAROF: Hodak, Landripet, Nynkeu, Ištuk, Janković, Nikolić, Yankep, Stojanovski, Ekkolo,Hanžić, Boubacar (još su igrali: Miletić, Frantarić)

Trener: Renato Jurčec

Slijedeću pripremnu utakmicu naši seniori igraju u subotu 8. kolovoza na domaćem travnjaku protiv Dinama iz Odranskog Obreža od 18 sati, a u nedelju 9. kolovoza gostuju na Lazini u Strmcu, gdje će također od 18 sati zaigrati protiv domaće Save.