Newsletter prijava

Seniori

Uspješan vikend seniora

Objavljeno: 10. 08. 2015. u 15:17   /   Autor:   /   komentari (0)

Tijekom proteklog vikenda nogometaši Samobora odigrali su dvije ogledne utakmice u okviru priprema za dolazeće prvenstvene okršaje. U subotu su na svom travnjaku savladali četvrtoligaša Dinamo iz Odranskog Obreža rezultatom 2:0, a dvostruki strijelac bio je Filip Škvorc. Jučer poslijepodne gostovali su na strmečkoj Lazini i nadvisili domaću Savu, člana JNŽL rezultatom 3:1. Dvoboj u Strmcu pratilo je podosta ljubitelja nogometa, koji su mogli uživati u kvalitetnoj igri obje momčadi. Slijedeći pripremni ogled Samoborci imaju u srijedu 12. kolovoza od 18 sati, kad će na svom Gradskom stadionu ugostiti trećeligaša Vrapče.

Prijateljska nogometna utakmica:

SAVA STRMEC – SAMOBOR 1 : 3

Igralište Lazina u Strmcu, Gledatelja: 150

Sudac: Jurinčić (Samobor)

Strijelci: 0:1 Škvorc (15′), 1:1 Trgovčević (28′), 1:2 Držić (67′), 1:3 Regović (77′)

SAVA STRMEC: Repešić, Čakanić, Ovčariček, Filipović, Novoselec, Mihelčić, Šarić, Trgovčević, Župančić, M. Matošević, J. Matošević (još su igrali: Kočnar, Frajt, Runtas, Maruna, Kruhek)

Trener: Damir Kovačić

SAMOBOR: Razum, Makarun, Kupres, Zeman, Trupec, Drušković, Vranković, Bišćan, Regovvić, Škvorc, Brglez (još su igrali: Bašić, Garašić, Držić, Hasan, Brujić, Stanec, Žitković)

Trener: Sven Raić