Newsletter prijava

Vijesti

Samoborci “ugasili” Vatrogasce

Objavljeno: 20. 08. 2015. u 16:26   /   Autor:   /   komentari (0)

U jučer odigranoj pripremnoj utakmici nogometaši Samobora pobijedili su petoligaša Vatrogasac iz Zdenaca rezultatom 3:0. Dva pogotka postigao je Filip Škvorc, a jednom je mrežu gostiju zatresao novajlija u sastavu Samobora, Šimić. Samoborci su zaigrali bez nekolicine standardnih prvotimaca, budući da trener Sven Raić odlučio dati priliku igračima koji su do sada imali manju minutažu.

samobor vatrogasac 1 (757 x 568)

Zanimljivo je spomenuti da u redovima Vatrogasca još uvijek aktivno igra nekadašnji brzonogi napadač Samobora Krešimir Merkl, koji usprkos veteranskim godinama plijeni maštovitošću i kreativnošću.

Slijedeći pripremni ogled Samobor ima u subotu 22. kolovoza od 18 sati kad će na Gradskom stadionu ugostiti juniorsku momčad prvoligaša Zagreba.

samobor vatrogasac 6 (757 x 568)