Newsletter prijava

Seniori

Samobor prvi!

Objavljeno: 04. 10. 2015. u 18:31   /   Autor:   /   komentari (0)

Nakon pobjede nad Stupnikom od 1:0, seniorska selekcija NK Samobora je zasluženo zasjela na prvo mjesto tablice 3. HNL zapad. Od početka jesenskog dijela ove sezone, Samobor se opravdano pozicionirao u samom vrhu tablice. Nakon odigranih 7. kola, u kojima je momčad Svena Raića pokazala da vrhu i pripada, Samobor je izbio na samo čelo tablice.

Iako su neki na početku sezone bili skeptični, glede mogućeg uspjeha Samobora, trenutni poredak na tablici dematira bilo kakve sumnje. Pod dirigentskom palicom Svena Raića, kombinacija mladosti i iskustva u momčadi odlično funkcionira. To na karaju krajeva, pokazuju i postignuti rezultati.

Prije zadnje prepreke za izbijanje na sam vrh tablice, utakmice sa Stupnikom, Tomislav Makarun je za SportNews portal izjavio:

„Poklopilo nam se sve ove sezone. Imamo dobru ekipu. Mladi dečki su kvalitetni i mislim da će još dugo vremena postizati dobre rezultate, naravno uz nas iskusnije igrače. Atmosfera u klubu je odlična. Na ruku nam ide i to što nemamo pritiska i imperativa. Na početku je cilj bio sredina tablice, a vidjet ćemo što će se događati do kraja. Cilj nam je osvojiti što više bodova.“

O utakmici protiv Stupnika je dodao:

„Idemo po tri boda. Igramo doma i na svom terenu idemo po pobjedu protiv koga god igrali. To ne znači da smo otpisali Stupnik unaprijed. Respektiramo ih, ali naš je cilj pobjeda.“

Utakmica protiv Stupnika je završila pobjedom, a Samobor je prvi na tablici 3. HNL zapad.

 

[event_list id=”4260″ title=”Rezultati prethodnog kola  3. HNL zapad” status=”publish” date=”” number=”8″ order=”desc” columns=”event,teams,time,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”4163″ title=”Tablica 3. HNL zapad” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[event_blocks id=”4260″ title=”Raspored sljedećeg  kola 3. HNL zapad” status=”future” date=”w” number=”8″ order=”default” show_all_events_link=”0″ align=”none”]