Newsletter prijava

Seniori

Osvojen bod u Vrapču

Objavljeno: 13. 10. 2015. u 20:49   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”4260″ title=”” status=”publish” date=”day” number=”1″ order=”default” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

U odgođenoj utakmici 8. kola 3. HNL zapad, selekcija seniora NK Samobora je u Vrapču kod istoimene momčadi, osvojila vrijedan bod u gostima.  Vrijedan utoliko što je Samobor zahvaljujući tom bodu ostao na vrhu ljestvice 3. HNL zapad.

Momčad Svena Raića mogla je u nekoliko navrata osigurati povoljan rezultat za sebe,  ali zahvaljujući izuzetno kvalitenim obranama vratara Šimunića, utakmica je riješena u korist Samobora. Naime, Šimunića je u 56. minuti uspio savladati Makarun i zabiti odlučujući pogodak za našu momčad. On je ujedno proglašen i najboljim igračem utakmice, koja se igrala na ipak malo osušenom travnjaku NK Vrapča. Podsjetimo, utakmica je i odgođena zbog kišom natopljenog terena.

Trener naše momčadi Sven Raić je nakon završene utakmice za portal Sportnews izjavio:

“Čvrsta i zanimljiva utakmica. Mi smo bili nešto bolji, ali smo i bodom zadovoljni.”

 

[event_list id=”4260″ title=”Rezultati prethodnog kola  3. HNL zapad” status=”publish” date=”” number=”8″ order=”desc” columns=”event,teams,time,venue” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”4163″ title=”Tablica 3. HNL zapad” number=”16″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[event_blocks id=”4260″ title=”Raspored sljedećeg  kola 3. HNL zapad” status=”future” date=”w” number=”8″ order=”default” show_all_events_link=”0″ align=”none”]