Newsletter prijava

Juniori, Kadeti

Juniori i Kadeti stopama seniora

Objavljeno: 19. 10. 2015. u 11:54   /   Autor:   /   komentari (0)

Da je napravljen pozitivan pomak u NK Samoboru ne vidi se samo po rezultatima seniora. Škola nogometa u svim kategorijama ove godine bilježi dobre rezultate, možda se najbolje to vidi po rezultatima Kadeta i Juniora NK Samobora.

Odigrana je polovica prvenstva Druge NL Središta za  juniore i kadete. Na tablici sa ukupnim rezultatima za juniore i kadete NK Samobor napada prvo mjesto. Trenutno su trećeplasirani sa dvije utakmice manje.

Uspješnija kategorija su kadeti koji su i trenutno vodeći u svojoj konkurenciji. Juniori su u sredini tablice no sigurni smo da će do kraja prvog djela prvenstva i oni napraviti priključak sa vodećima jer predstojeće utakmice imaju većinom sa ekipama iz donjeg doma tablice.

Bravo svima!

tablica_jun_kad