Newsletter prijava

Seniori

Ivkovčić zabio gol za pobjedu protiv Maksimira

Objavljeno: 27. 10. 2015. u 22:31   /   Autor:   /   komentari (0)

Momčad Samobora je na domaćem terenu u odgođenoj utakmici 9. kola, pobijedio Maksimir sa 1:0. Gol za pobjedu u 82. minuti, postigao je odlični Matej Ivkovčić, koji već nekoliko utakmica briljira u prvoj postavi NK Samobora. Ova pobjeda je značajna našoj momčadi, jer se radi o ekipi Maksimira koja je sa tri boda zaostatka drugoplasirana u 3. HNL zapad. Osim odličnog Mateja Ivkovčića, cijela momčad Svena Raića je u ovoj utakmici bila na visini zadatka, pa je već u prvom poluvremenu stvorila nekoliko itekako izglednih prilika za gol.

Svakako treba napomenuti da je NK Samobor zaigrao, bez ne treningu ozljeđenog kapetana Nikice Brujića i itekako bitnog prvotimca Igora Horvata.

Nova bitna utakmica za našu momčad igra se 31. listopada protiv Novigrada. Derbi 11. kola 3. HNL zapad počinje u 14. sati i 30 minuta na Stadionu NK Samobora.

 

[league_table id=”4163″ title=”Tablica 3. HNL zapad” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]