Newsletter prijava

Seniori

Samobor – Novigrad 0:3

Objavljeno: 31. 10. 2015. u 23:39   /   Autor:   /   komentari (0)

Momčad Samobora je na domaćem terenu izgubila utakmicu protiv Novigrada rezultatom 0:3. Gostujući Novigrad je odigrao izuzetno dobru utakmicu, dok je naša momčad igrala prilično mlako, neinventivno i bezidejno. Jedini igrač u selekciji Samobora koji je itekako znao što radi je bio golman Goran Bašić. On je svojim izvrsnim obranama spriječio ekipu Novigrada, da ovu utakmicu završi sa mnogo više zabijenih golova. Podsjetimo, da ni u ovoj utakmici nije zaigrao Nikica Brujić, najbolji igrač lige, koji je itekako nedostajao momčadi Samobora.

Sve rezultate ovog kola pogledajte ovdje.

 

[league_table id=”4163″ title=”Tablica 3. HNL zapad” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]