Newsletter prijava

Kadeti

Kadeti NK Samobora ne posustaju u Kupu Hrvatske

Objavljeno: 05. 11. 2015. u 14:20   /   Autor:   /   komentari (0)

Kadeti NK Samobora pobijedili su u gostima Novigrad  u predkolu Hrvatskog nogometnog kupa za kadete i plasirali se među 32 ekipe.

U ravnopravnoj utakmici  pogodak je postigao Hrvoje Garašić, koji se na kraju utakmice pokazao odlučujućim.

Nakon postignutog pogotka gostiju, domaćin se još više otvorio pa je rezultat mogao biti i uvjerljiviji da je u dva navrata jedan od najboljih pojedinaca NK Samobora Voloder bio precizniji, u prvom slučaju pogodio je stativu a u drugom vratar domaćina izvukao je loptu koju su svi vidjeli već u mreži.

Kao podatak odlične igre naših Kadeta je, da je  najbolji pojedinac susreta bio je vratar domaćina.

Trener Dražen Ivančević nakon utakmice izjavio je da se zahvaljuje domaćinu na prekrasnom domaćinstvu, pohvalio organizaciju utakmice i naravno čestitao svojim igračima na iskazanoj borbenosti koja se na kraju isplatila.

Uprava kluba i predsjednik Jelić ovim putem čestita treneru Ivančeviću i svim igračima na ostvarenom rezultatu i svi se vidimo na slijedećoj utakmici Kupa Hrvatske  18.11.2015. godine kada se uključuju sve prvoligaške kadetske ekipe a kadeti NK Samobora će sigurno biti domaćini.