Newsletter prijava

Limači

Limači pobjedili Okić, a izgubili od Jaske

Objavljeno: 10. 11. 2015. u 17:59   /   Autor:   /   komentari (0)

NK Jaska – NK Samobor 3:0 (1:0) Poraz od lidera prvenstva gdje je igrana dobra utakmica, gdje su domaćini iskoristili svoje šanse dok mi nismo. Te se osjetila razlika da smo igrali sa pola momčadi mlađeg godišta dok je protivnik bio fizički jači samim time i konkretniji u završnici. Veseli da smo pokušavali igrati i na teškom i blatnjavom terenu koji nam uvijek predstavljaju probleme. Čestitke boljoj momčadi koja je zasluženo odnijela pobjedu.

NK Samobor – NK Dinamo Okić   5 : 1 ( 0 : 1) Strijelci: 2 x Lukšić, 2 x Budimir, Belak
Odlična predstava naše mlade momčadi koja je kombinatornom i oku dopadljivom igrom upisala pobjedu. Pobjeda nije dolazila u pitanje u nijednom trenutku iako su gosti vodili na poluvremenu, praktički iz jedine svoje “šanse”, točnije udarca iz daljine. Naša momčad nije imala slabog pojedinca gdje smo brzim prijenosom strana dolazili u šanse, tzv. rukometnim prebrojavanjem iz jedne strane na drugu. Velika pohvala za ovu predstavu!

[league_table id=”4531″ title=”Tablica Limači NSZŽ grupa A” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”4856″ title=”Tablica 1. ŽNL zapad Limači” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]