Newsletter prijava

Limači

Limači pobjedili Brezje, a nerješeno sa Breganom

Objavljeno: 16. 11. 2015. u 12:24   /   Autor:   /   komentari (0)

Selekcija Limača 1 NK Samobora odigrala je utakmicu protiv Bregane rezultatom 0:0. Zanimljiva utakmica zadnjeg kola prvog dijela prvenstva, u kojoj je rezultat svakako mogao biti drugačiji. Stvaralo se puno prilika, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. Tako se okvir gola ispriječio domaćinu 5 puta, a gostima jednom. Ali veseli što se kombinatornom igrom dolazilo do prilika, no sreća ponekad okrene leđa. Sigurno će se vratiti na nekoj drugoj utakmici, a temeljem svega odigranog u jesenskom dijelu prevenstva glave gore!

 

Limači 2

NK Sloga Brezje – NK Samobor 1:3 (0:1)

Strijelci: 2 x Kovačević, Budimir

Još jedna zanimljiva utakmica, u kojoj je naša mlada momčad lijepom igrom došla do pobjede. Veseli nas izuzetna borbenost i igra našeg većinom ulaznog godišta, koji iz utakmice u utakmicu pokazuje, da će druge godine biti prava ekipa. Bravo dečki!

 

[league_table id=”4531″ title=”Tablica Limači NSZŽ grupa A” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

 

[league_table id=”4856″ title=”Tablica 1. ŽNL zapad Limači” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]