Newsletter prijava

Prstići

Brezje – Samobor 5:1

Objavljeno: 17. 11. 2015. u 14:41   /   Autor:   /   komentari (0)

Utakmica u kojoj smo rano ostali bez vratara, koji se ozljedio i u kojoj smo primili nekoliko nespretnih golova, nismo uspjeli materijalizirati svoju igru. Cijelo vrijeme smo pokušavali igrati dupli pass, ali su naši slabi passevi bili lako presječeni. Iako nije prolazilo, ovo je sigurno dobar pokazatelj, jer bez obzira na rezultat nismo odustjali od igre koja će nam uskoro početi davati puno više. Djeca razumiju što je cilj pass igre i pitanje je trenutka kada će vrijeme obrade lopte i snaga pass lopte narasti. Do tada se moramo malo strpiti.

Polusezona je gotova. Sveukupno gledano zadovoljan sam. I s optimizmom možemo nastaviti u sljedeću polusezonu.

[league_table id=”4839″ title=”1. ŽNL zapad Prstići” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]