Newsletter prijava

Juniori, Kadeti

Kadeti i dalje vuku Juniore na prvo mjesto

Objavljeno: 30. 11. 2015. u 15:37   /   Autor:   /   komentari (0)

Ovaj vikend odigralo se zadnje kolo Druge nogometne lige središta za kadete i juniore protiv gostiju iz Bistre. Ostalo je još samo zaostala utakmica idući vikend u gostima sa Jarunom.

U ovom kolu ponovo su kadeti osvojili bodove i upisali još jedan trobod, dok su juniori odigrali možda najlošiju partiju u cijeloj polusezoni. Ne opravdava ih činjenica da su gosti iz Bistre došli pojačani sa juniorima koji inače nastupaju za seniore. Ako kažemo da su izgubili sa 0-4 i da su još dobro prošli, sve je rečeno.

Kadeti uredno odrađuju ono, za što smo već više puta pohvalili njih i njihovog trenere prof Ivančevića i pobijedili simpatične goste iz Bistre sa 2-0. Kadeti su premoćno prvi na ljestvici kadeta, te tako vuku juniore na prvo mjesto u ukupnom zbroju na tablici kadeta i juniora.

Da bi ukupno bili najbolji u ovom djelu sezone, dovoljna su tri boda iz Jaruna i naša mladost biti će prva u Drugoj nogometnoj ligi središta Zagreb.