Newsletter prijava

Škola nogometa, Video

Trening Prstića Ivana Kožula

Objavljeno: 03. 12. 2015. u 10:58   /   Autor:   /   komentari (0)

Ficekinho i Brunaldo rade napredne tehničke elemente koristeći nedominantnu stranu tijela. Sretan sam kojom brzinom i lakoćom djeca usvajaju elemente igre. Volio bih da sam i ja u njihovim godinama radio slično. Red škole trčanja, red igre, red tehničkih vježbica, red igre. Na kraju svega bude najčesće istezanje uz tips of the day. To je rubrika u kojoj ispravljamo jednu do dvije najčešće greške koje su se pojavile u tom treningu. Količina informacija koje su stanju prihvatiti i obraditi s vremenom raste. S tim sam jako zadovoljan, kao i sa njihovim generalnim napretkom.
 
Nogometna škola NK Samobora raste iz tjedan u tjedan. Najbolje tek dolazi. Čestitam svim trenerima koji su se založili i prekinuli crni niz koji je stvorio lošu sliku o našoj Nogometnoj školi. Zaključak je jasan. Puno dobrih stvari dolazi za one koji se trude. Možda ne danas ili sutra, ali uskoro sigurno.