Newsletter prijava

Prstići

Sa turnira tri kornera penal Prstići odnjeli broncu

Objavljeno: 30. 12. 2015. u 14:54   /   Autor:   /   komentari (0)

Sa turnira tri kornera penal odnjeli smo broncu. Drago mi je da smo pokazali da i najmanji mogu uigrati akcije velikih. Kutiju šibica doveli smo u Breganu i iz nje otišli punog trbuha.

 
Drago mi je da sam imao priliku stajati uz dečke i pomoći im da zasluže treće mjesto. Prekrasne akcije, velika borbenost i spremnost da se založe jedan za drugog izmamili su emocije na licima gledatelja. Iako niskog rasta i s blagim nedostatkom kilograma nisu se prestrašili tjelesno dominantnijih suparnika. Ako bih ikako definirao hrabrost onda je to ono sto sam ovih dana vidio u njima. Vamos limuni.

 
P.S. Dečki pokazuju znak za jednu akciju koju koristimo. Predlažem da dođete pogledati i koju, sutra u 18:10h kada nastupaju i mlađi pioniri na istom turniru.