Newsletter prijava

Seniori

Špansko – Samobor 2:1

Objavljeno: 28. 02. 2016. u 09:46   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”6672″ title=”16. kolo 3. HNL zapad” ]

U prvom proljetnom kolu 3. HNL zapad seniorska momčad NK Samobora izgubila je od Španskog rezultatom 2:1. Utakmica je započela vodstvom Samobora, nakon pogotka Marka Zemana, a izjednačujući pogodak za Špansko je postigao Miljenko Bencalić.  Njegov momčadski kolega Toni Šoša postigao je još jedan pogodak u zadnjim minutama utakmice, za završni rezultat od 2:1 za Špansko.

Utakmicu su sudili Sandro Veggian, Marko Balen, Igor Bahun, dok je četvrti sudac bio Igor Rajko. Glavni sudac je tijekom utakmice isključio četiri igrača Samobora Mateja Ivkovčića, Zvonimira Guliša, Filipa Brdarića i Tonija Trupeca. Nije poštedio ni predstavnika NK Samobora Nikolu Tomića kojeg je također isključio.

Nakon ovog kola NK Samobor je završio na petom mjestu ukupnog poretka 3. HNL zapad, dok je Špansko ostalo na posljednjem mjestu tablice.

 
[event_blocks id=”6667″ title=”Rezultati 16. kolo 3. HNL zapad” ]
[event_blocks id=”6671″ title=”” ]
[event_blocks id=”6665″ title=”” ]
[event_blocks id=”6670″ title=”” ]
[event_blocks id=”6668″ title=”” ]
[event_blocks id=”6669″ title=”” ]
[event_blocks id=”6666″ title=”” ]

 
[league_table id=”4163″ title=”Tablica 3. HNL zapad” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]