Newsletter prijava

Juniori, Kadeti

Juniori i Kadeti nastavljaju gdje su stali

Objavljeno: 29. 02. 2016. u 15:54   /   Autor:   /   komentari (0)

Lijepo je bilo vidjeti mladost NK Samobora koja je željno očekivala nastavak prvenstva. Pune klupe i puni zapisnici dokaz su da se dobro radilo i samo sa jednim ciljem,  ostati na prvom mjestu ukupnog poretka i plasman u rang više.

Kadeti su pobijedili vršnjake iz Maksimira 5 – 0 i povećali prednost pred drugoplasiranim Dugim Selom na 10 bodova. Juniori 3 – 0 istog protivnika i grabe prema gornjem djelu ljestvice sa 22 boda na desetom mjestu.

[league_table id=”4388″ title=”2. NL Središte Juniori” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[league_table id=”4402″ title=”2. NL Središte Kadeti” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]