Newsletter prijava

Vijesti

Škola Nogometa NK Samobora pomela konkurenciju

Objavljeno: 03. 03. 2016. u 16:25   /   Autor:   /   komentari (0)

Već smo pisali pojedinačno o Uspjesima naših kategorija na službenom malonogometnom prvenstvu NSS  –  ZIMSKA LIGA 2016.

Ali, ako neka nogometna škola (NK Samobor) u šest kategorija osvoji šest prvih mjesta i u svim kategorijama ima proglašene najbolje igrače onda je to samo dokaz da škola nogometa  NK Samobora radi dobro a ovi rezultati su samo obaveza da se nastavi tako i dalje.

Ne manje bitno, NK Samobor je u 6 kategorija natjecanja imao 11 prijavljenih ekipa, treneri i igrači najozbiljnije su pristupili natjecanju onda to ovoj prići daje i drugi karakter. Nije bilo bitno biti prvi, šansu smo iskoristila ali nismo štedjeli ni novaca ni vremena da zadovoljimo sve apetite djece za malim nogometom.

Uprava kluba na čelu sa g. Krešimirom Jelićem čestita svima na uloženom trudu sa samo jednom porukom: neka Vas ne zavaraju rezultati, rezultat je krajnji cilj a do tog cilja Uprava će se truditi podržati Vas i pružiti Vam sve uvjete da se razvijate u dobre sportaše i još važnije u dobre ljude

KLIKNI OVDJE ZA REZULTATE I NAJBOLJE POJEDINCE