Newsletter prijava

Seniori

Težak poraz Opatije u Samoboru

Objavljeno: 19. 03. 2016. u 21:05   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”6755″ title=”19. kolo 3. HNL zapad” ]

Nogometaši Opatije doživjeli su težak poraz u gostima kod NK Samobora. Utakmica je završila rezultatom 3:1 za domaće, a gosti iz Opatije se baš i nisu iskazali igrom. Pogotke za Samobor postigli su Filip Škvorc (2) i Antonio Regović, a jedini pogodak za Opatiju pogodio je Alen Matovina.

– Nismo odigrali kako treba. Loše smo počeli, previše smo se povukli i onda smo primili jedan bezvezni gol. Zatim smo ih malo stisnuli, ali bili smo nesigurni. Imali smo dvije, tri prilike, ali realizacija je izostala. U nastavku je bilo nekoliko izmjena, ponovno smo ih stisnuli, ali nije išlo. Dobili smo gol iz jedne naše pogreške, a nakon toga više nismo mogli ništa učiniti, rekao je nogometaš Opatije Toni Rudan nakon susreta.

 

sven_raicSven Raić, trener NK Samobora je izjavio:

„Trebala nam je ova pobjeda da se dignemo. Nismo dobro ušli u nastavak prvenstva, ali najbitnije je da nismo izgubili vjeru. Sad ćemo rasterećeniji ulaziti u susrete pred nama. Dobro je što smo u prvom dijelu skupili dosta bodova, pa imamo priliku afirmirati mlade igrače što nam je i bio cilj.“

 
[event_blocks id=”6756″ title=”Rezultati 19. kolo 3. HNL zapad” ]
[event_blocks id=”6760″ title=”” ]
[event_blocks id=”6759″ title=”” ]
[event_blocks id=”6753″ title=”” ]
[event_blocks id=”6754″ title=”” ]
[event_blocks id=”6758″ title=”” ]
[event_blocks id=”6757″ title=”” ]

 
[league_table id=”4163″ title=”Tablica 3. HNL zapad – Trenutni poredak ” number=”16″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]