Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Prijateljska utakmica protiv Dinama

Objavljeno: 25. 03. 2016. u 19:11   /   Autor:   /   komentari (0)
U četvrtak 24. ožujka Mlađi pioniri 2 (2004. godište) odigrali su prijateljsku utakmicu protiv OŠ Dinamo Zagreb. Na igralištu ispod južne tribine vidjeli smo jako uzbudljivu utakmicu u kojoj smo dobili pobjednika pred sami kraj.

Nakon početnog privikavanja na umjetnu travu i dva brzo primljena gola, naši Samoborci ubrzo vraćaju rezultat na početak preko Olivera Bikića i Leona Musovića. Nakon mnoštva prilika sa obje strane, Dinamo dolazi do 4:2, a Antony Golenko i još jednom Leon Musović dovode susret na 4:4. Pred sam kraj vrlo dinamične utakmice Dinamo uspijeva zabiti još dva gola, vidno umornim Samoborcima, te odnosi pobjedu sa 6:4.

Pohvale dečkima za izniman trud i zalaganje, uz par boljih reakcija prilikom naših šansi, rezultat je mogao izgledati ljepše.

ml_pioniri1003
ml_pioniri1005