Newsletter prijava

Prstići

Prstići pobjedili u Zaprešiću i Kerestincu

Objavljeno: 26. 03. 2016. u 08:04   /   Autor:   /   komentari (0)

Prstići nogometnog kluba Samobor su proljeće otvorili sa dvije pobjede.

U Zaprešiću je u sklopu lige zagrebačke županije, momčad Samobora bila bolja od Intera sa 4:0. Prvoligaško okružje je bilo inspirativno za naše igrače, koji su odigrali utakmicu sa puno prekrasnih proigravanja i lijepih poteza, pa je i rezultat na kraju bio odličan.

[event_blocks id=”6976″ title=”14. kolo Prstići NSZŽ Grupa A” ]

Naši mlađi igrači su također dobro počeli novu polusezonu u sklopu lige nogometnog središta Samobor. U Kerestincu smo slavili protiv momčadi TOP-a sa 13:2. Najviše nas vesele lijepe akcije koje su nas dovodile u puno šansi, koje smo na pravi način iskoristili.

[event_blocks id=”7233″ title=”14. kolo 1. ŽNL zapad Prstići” ]

Čestitke našim i protivničkim igračima na korektnoj igri i sportskom ponašanju.

 

[league_table id=”4534″ title=”Prstići NSZŽ grupa A – Trenutni poredak” number=”18″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

 

[league_table id=”4839″ title=”1. ŽNL zapad Prstići – Trenutni poredak” number=”18″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]