Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Samobor – Kloštar 15:0

Objavljeno: 28. 03. 2016. u 08:25   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”7023″ title=”15. kolo 1. Liga NSZŽ Mlađi pioniri ” ]

Mlađi pioniri NK Samobor gostovali su u subotu 26.3. u Kloštar Ivaniću gdje su ostvarili najveću pobjedu ove sezone. Sa velikim zalaganjem i pritiskom od prve minute uspjeli su već u 3. minuti voditi 2:0, a na kraju je završilo čak 15:0! Iako protivnik nije bio na razini, lijepo je vidjeti ovakvu pobjedu.

Strijelci su bili: Roman Otmačić (4), Fran Musović (3), Bartol Đuretek (3), Kristijan Jakopec (2), Matej Golubić, Jakov Kos i Jakov Jelšik.

Nadamo se da su dečki namjestili nišanske sprave za nedjelju i utakmicu protiv prvoplasiranog Vrbovca gdje se nadamo nastavku proljetnog niza od 2 pobjede. Dođite podržati dečke od 10h na glavnom terenu!

 

[league_table id=”4526″ title=”1. Liga NSZŽ Mlađi pioniri – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]