Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Mlađi pioniri protiv Vrbovca 1:1

Objavljeno: 02. 04. 2016. u 17:00   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”7312″ title=”16. kolo 1. Liga NSZŽ Mlađi pioniri” ]

Mlađi pioniri NK Samobora su u subotu 02. travnja 2016. odigrali nerješenu utakmicu sa vodećom momčadi prvenstva Vrbovcem!

Odmah na početku su naši igrači pokazali, da gostima iz Vrbovca neće bit lako, brzu akciju po lijevoj strani spremno je dočekao Matej Horvat na drugoj vratnici i zabio za 1:0, a s tim rezultatom se odlazi na poluvrijeme.

ml-pioniri-02042016b

 
U drugom poluvremenu inicijativu preuzimaju gosti i zabijaju za 1:1. Do kraja utakmice nekoliko prigoda sa obje strane, ali nije bilo promjene rezultata. Naši igrači ipak mogu više žaliti za pobjedom, jer su imali 5 do 6 izvrsnih prilika koje nisu uspjeli realizirati.

Ipak, s obzirom da su ovo prva dva “izgubljena” boda trenutno vodećeg Vrbovca, mislim da možemo biti ponosni na naše dečke koji su pokazali da bi ispred njih trebalo biti uspješno proljeće!

[league_table id=”4526″ title=”1. Liga NSZŽ Mlađi pioniri – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]