Newsletter prijava

Pioniri

Pioniri 4:1 protiv Dugog Sela

Objavljeno: 09. 04. 2016. u 13:57   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”7320″ title=”17. kolo 1. Liga NSZŽ Pioniri” ]

U utakmici 17. kola 1. Lige NSZŽ za Pionire, momčad NK Samobora u gostima je pobijedila ekipu Dugog Sela rezultatom 4:1.

Stariji pioniri NK Samobora nastavili su niz dobrih rezultata pobijedivši u gostima pionire Dugog Sela 4 : 1 Po teškom terenu natopljenom kišom tri puta gol je pogodio mladi Borna Sever, a jedanput kapetan i lokomotiva momčadi Adam Crepulja . Obrana sa neprelaznim Klešćićem, Rajnohom, Brajkovićem i Hibićem uspjela je  zadržati status nabolje obrane lige sa samo 10 primljenih pogodaka u 16 kola. U ovoj utakmici su imali i pomoć mladoga vratara Bukvića koji je djelovao sigurno u svom debiju i debitanta Zemana brata poznatijeg seniora, koji je pokazao odličnu igru. Pobjeda je tim veća, jer nekoliko standardnih prvotimaca nije nastupilo zbog obveza prema crkvi . Ovom pobjedom zadržano je 2 mjesto, za petama HNK Gorici.

 

stariji_pioniri09042016c

stariji_pioniri09042016a

[league_table id=”4517″ title=”1. Liga NSZŽ Pioniri – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]