Newsletter prijava

Limači

Četvrta pobjeda Limača zaredom

Objavljeno: 11. 04. 2016. u 10:39   /   Autor:   /   komentari (0)
[event_blocks id=”7219″ title=”17. kolo 1. ŽNL zapad Limači” ]
U nedjelju 10.04.2016. Limači NK Samobora ostvarili su četvrtu pobjedu u četiri utakmice proljetnog dijela natjecanja. Ovaj put su pobjedu odnjeli protiv vodeće momčadi trenutnog prvenstva NSS, te im nanjeli prvi poraz u prvenstvu. U odličnoj utakmici ostvarena je uvjerljiva pobjeda koja u nijednom trenutku nije dolazila u pitanje. Vrijedi pohvaliti cijelu momčad koja je lijepom i kombinatornom igrom iz zadnje linije do protivničkih vratiju dolazila u situacije za postizanje pogotka, svi pogoci su ujedno postignuti nakon lijepih akcija. Pogotke su postigli 2 x Kovačević, 2 x Severec, Lukšić, Belak i Filipčić.

Bravo dečki samo tako nastavite…

 

[league_table id=”4856″ title=”1. ŽNL zapad Limači – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]