Newsletter prijava

Juniori

Samobor – Ponikve 6:1 Juniori kompletni i ozbiljni

Objavljeno: 11. 04. 2016. u 10:23   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”6833″ title=”22. kolo 2. NL Središte Juniori” ]

Juniori su napokon odigrali utakmicu u kompletnom sastavu (uz pomoć svih „seniora“).
Iza nas su maturalci, povrede i ostalo.  Da smo cijelo prvenstvo ovako ozbiljni i kompletni borili bi se i mi za prvo mjesto na kojem su na sreću naši Kadeti. Vodstvo kluba na čelu sa Predsjednikom g. Jelićem,  koordinatorom svih selekcija g. Tomićem i trenerom seniora g.Raićem kroz tjedan su apelirali na ozbiljnost u pristupu juniorskim utakmicama. Ako Kadeti i Juniori žele iduće godine igrati rang više onda Juniori moraju i mogu puno više nego do sada.

Da je tome tako dokazali su juniori NK Samobora protiv vršnjaka NK Ponikvi i pobijedili 6-1 (4-0).
Glavni pokretači igre na koncu i strijelci bili su Josip Štignjedec sa 2 , Sandro Kižlin 2 i Domagoj Hasan sa dva postignuta gola.
Od ostalih valja izdvojiti centralnog braniča Karla Noršiča koji je kada se lomio rezultat u 3-4 situacije reagirao uklizavanjem što na loptu što u blok i na taj način spasio da utakmica ne uđe u egal.

Bravo Juniori,
nastavite u ovakvom tonu.