Newsletter prijava

Pioniri

Pioniri u kupu NSS pobijedili Breganu 7:2

Objavljeno: 04. 05. 2016. u 15:43   /   Autor:   /   komentari (0)

Pioniri NK Samobora plasirali su se u finale kupa Nogometnog središta Samobor, nakon sinoćnje uvjerljive pobjede protiv NK Bregane. Na odličnom terenu Bregane, koji zna biti često vruć, čak 7 puta domaćini su morali po loptu u vlastitu mrežu.

Već u osmoj minuti bilo je 3 prema 0. Sa ukupnih 7:2 Samoborci odlaze kući pjevajući. Odličnom igrom posebno su se istakli Hibić i Puškarić, koji čine neprelazan zadnji vezni red i uz pomoć već poslovično učinkovitih napadača, Horvata, Severa i Ivančevića, dolaze lako do protivničkih vrata.

Svakako treba pohvaliti i Ašanina, čija rješenja zadnjim pasom ostaju enigma protivničkim stoperima. Ovom prilikom ne smijemo zaboraviti pohvaliti i domaćine, koji su odličnom organizacijom utakmice i fer ponašanjem cijele momčadi, te trenera Preleca doprinjeli lijepom predvečerju u Bregani. Strijelci kod Samobora bili su: Crepulja 2, Horvat, Puškarić, Ašanin, Sever i Ivančević.