Newsletter prijava

Seniori

Samobor pobjedio Zagorec 5:1

Objavljeno: 07. 05. 2016. u 21:07   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”6768″ title=”27. kolo 3. HNL zapad” ]

U utakmici 27. kola, 3. Hrvatske nogometne lige, skupina zapad, momčad NK Samobora ugostila je ekipu NK Zagorca. Od samog početka utakmice domaća ekipa na čelu sa kapetanom Nikicom Brujićem, nametnula je tempo igre, koji gosti očito nisu mogli pratiti. Prvi pogodak na utakmici u 18-oj minuti utakmice postigao je Nikica Brujić. Četiri minute kasnije u dvadeset drugoj, zgoditak postiže Filip Škvorc, koji zabija još jednom u 33-oj minuti. Prvo poluvrijeme završava rezultatom 3:0 za momčad Samobora.

Samobor je dominirao i drugim poluvremenom, u kojem prvo u 54-oj minuti, svoj drugi pogodak postiže i Nikica Brujić. Dok je zadnji pogodak na ovoj utakmici za momčad Samobora, zabio Antonio Regović. Uz strijelce golova Brujića, Škvorca i Regovića, u utakmici se posebno istakao i stoper Samobora, Matej Ivkovčić. Jedini strijelac u redovima gostujućeg Zagorca bio je Marko Šlogar koji zabija u prvoj minuti sudačke nadoknade. Ni taj pogodak nije previše utjecao na činjenicu, da je ova utakmica Zagorcu, peti uzastopni poraz zaredom.

Konačni rezultat utakmice je 5:1 za Samobor. U narednom 28. kolu, momčad Samobora gostuje na Krku, kod istoimenog kluba.

 

[event_blocks id=”7125″ title=”Rezultati 27. kolo 3. HNL zapad” ]
[event_blocks id=”7120″ title=”” ]
[event_blocks id=”7119″ title=”” ]
[event_blocks id=”7122″ title=”” ]
[event_blocks id=”7121″ title=”” ]
[event_blocks id=”7123″ title=”” ]
[event_blocks id=”7124″ title=”” ]

 

[league_table id=”4163″ title=”3. HNL zapad – Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]