Newsletter prijava

Limači

3 od 3 Limača

Objavljeno: 15. 05. 2016. u 15:17   /   Autor:   /   komentari (0)

NK Bregana – NK Samobor 0 : 5 Limači I.

Limači NK Samobora pobijedili NK Breganu 5:0, potpuna dominacija naših igrača koja je mogla biti i izraženija da je bilo više koncentracije u završnici, te da se nije ispriječio okvir gola. Pogotke su postigli: Budimir 2, Lukšić, Kovačević i Filipčić.

NK Samobor – NK Galgovo 4 : 2 Limači II.

Nakon nervoznog početka domaćina gosti iz dvije šanse pomalo sretno i spretno vode 0:2, te nakon buđenja i dominacije domaćina potpuno zaslužena pobjeda, koja je mogla biti i veća, da su se realizirale mnogobrojne prilike. Pogotke su postigli Budimir 2, D. Filipčić, te Bratanić, inače prstić našeg kluba.

NK Bregana – NK Samobor 1 : 4

U prvom poluvremenu ravnopravna utakmica sa našom blagom dominacijom, ali bez konkretnosti. Pogotkom prstića Čordaša dolazimo u vodstvo. U drugom poluvremenu još rastračaniji i borbeniji Samobor gdje je bilo pregršt prilika koje su na kraju dovele do pobjede 4:1 uz pogotke 2 x Lukšića i Budimira.

BRAVO SVIMA!