Newsletter prijava

Seniori

Samobor izgubio od Vinogradara 3:1

Objavljeno: 22. 05. 2016. u 10:48   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”6770″ title=”29. kolo 3. HNL zapad” ]

Seniorska momčad NK Samobora na svojem je terenu izgubila utakmicu od momčadi NK Vinogradara rezultatom 3:1 za Vinogradar. Prvi pogodak na utakmici za gostujuću ekipu je postigao Marko Dušak u sedamnaestoj minuti utakmice. Njegov klupski kolega Neven Čuturilo je podebljao vodstvo Vinogradara u 66-oj minuti. Jedini pogodak za momčad Samobora postigao je opet odlični Antonio Regović. Za konačni rezultat od 3:1 za Vinogradar u strijelce se ubilježio i Željko Štulec na samom kraju utakmice.

[league_table id=”4163″ title=”3. HNL zapad _ Trenutni poredak” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]