Newsletter prijava

Limači

Limači savladali Inter Zaprešić

Objavljeno: 23. 05. 2016. u 14:03   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”7380″ title=”23. kolo Limači NSZŽ grupa A” ]

Limači NK Samobora svladali su Inter iz Zaprešića rezultatom 4:1, 2 puta u listu strijelaca su se upisali Darin Filipčić (na naslovnoj fotografiji)  i Vito Budimir. Prvo poluvrijeme potpuna dominacija naših igrača, ali uz slabiju realizaciju odlazi se na odmor samo sa golom prednosti. U drugom poluvremenu dominacija se nastavlja i okrunjujemo je još jednim pogotkom, ali tada se gosti bude, te postaju opasniji i prijete u nekoliko navrata, pa zasluženo dolaze do pogotka. A tada naši igrači ponovno postaju bolja momčad na terenu, pa postižu 2 pogotka.

vito_budimir

Vito Budimir

[event_blocks id=”7225″ title=”23. kolo 1. ŽNL zapad Limači” ]

Mlada momčad sastavljena od velike većine ulaznog godišta(2006.) ostvarila je još jednu pobjedu u gostima kod Zrinskog, rezultatom 3:1. Ova momčad raste iz utakmice u utakmicu i pravi ih je užitak gledati, kako su u proljetnom dijelu uspjeli pobjediti sve suparnike. Lijepu igru od noge do noge uz veliku “dozu” borbenosti prezentirali su i ovog puta, te zasluženo pobjedili. Pogotke su postigli Budimir, Belak i Lukšić.

Bravo svima!

dino_belak

Dino Belak