Newsletter prijava

Limači

Limači na turniru u Bregani

Objavljeno: 27. 05. 2016. u 12:34   /   Autor:   /   komentari (0)

U četvrtak 26. svibnja, NK Bregana organizirala je treći po redu međunarodni nogometni turnir “Približimo djeci nogometna igrališta”. Na Grablicama je svoje majstorije prikazalo više od 230 malih nogometaša, a u njihovim potezima uživalo je oko 500 posjetitelja. Odigrano je 40 utakmica u kojima su postignuta 142 zgoditka. Organizatori su se maksimalno potrudili da svima ugode koliko god je to moguće i da pruže najbolje moguće uvjete, kako bi se svi osjećali kao kod kuće.

Na turniru je momčad NK Samobora bila smještena u grupi sa Dubravom Tim Kabel, Ilovcom, te ekipom NO Limit iz Virovitice. Poslije ne baš dobre igre, morali smo napustiti turnir već u grupnoj fazi bez osvojenih bodova.

Rezultati:

NK SAMOBOR – NK Dubrava Tim Kabel 0 : 2

NK SAMOBOR – NK Ilovac 0 : 1

NK SAMOBOR – NO Limit Virovitica 2 : 4
Strijelci: Hrs, Filipčić

Čestitke organizatorima na uspješnom turniru!

foto: Vladimir Bogovčić / Preneseno sa web stranice NK Bregana