Newsletter prijava

Pioniri

Kup je naš!

Objavljeno: 04. 06. 2016. u 16:37   /   Autor:   /   komentari (0)

“Kup je naš” i “Svijet voli pobjednike”, dvije pjesme koje bi pristajale današnjoj finalnoj utakmici Kupa pionira, između domaćina NK Stupnika i momčadi NK Samobora. Zaslužena pobjeda Samobora od 2:0 golovima današnjeg kapetana Petra Horvata, na asistencije odličnog Ašanina i ponajboljeg danas Lovre Puškarića.

Golovi su padali na samom početku i na kraju utakmice, što govori o tvrdoj utakmici protiv jakih Stupničana, pred velikim brojem navijača ornih za pravo sportsko navijanje. U takvoj atmosferi ponovo su briljirali Crepulja i Kleščić. I uz najbolju partiju Frana Brajkovića, činili su nerješivi zid za protivničke napadače.

U određenim trenucima bila je to prava seniorska borba, u kojoj igrači poput Hibića postaju motor momčadi. Osim navedenih igrali su srcem za klub, odlični Baltić, na golu Rajnoha, pa zatim Bukvić, Sokolović, Zeman i nezaobilazni Robi Naglić zvan Drogba.