Newsletter prijava

Limači

Limači polovično

Objavljeno: 07. 06. 2016. u 11:19   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”7383″ title=”26. kolo NSZŽ grupa A Limači” ]

Limači su pobjedili domaćina Savu Strmec 4:0, uz puno želje, truda i borbe te prikazavši lijepu i efikasnu igru. Strijelci su bili Kovačević 2, Belak i Lukšić.

[event_blocks id=”7382″ title=”25. kolo NSZŽ grupa A Limači” ]

A kako opisati ovu utakmicu? Najblaže rečeno prvo poluvrijeme, igrao je Samobor, uz pregršt prilika i izglednih situacija za postizanje pogotka, a rezultat je bio 0:4 u korist gostiju iz Bistre. Gosti su sve prilike zabili, a mi smo propustili riješiti utakmicu već u prvih 20 minuta igre. Krajem prvog i dobrim dijelom drugog poluvremena, gosti su pokazali da su zasluženo prvaci ove lige, zagospodarili su terenom, uz 2 izgledne situacije gdje je odlično reagirao vratar Bilogrević, a onda mi postižemo 2 pogotka preko Budimira.

Moglo bi se reći istim “receptom” kako i gosti u prvom. Današnja poluvremena su bila podijeljena dok smo mi igrali, gosti su zabijali, a dok su oni igrali mi smo zabijali pogotke. Prije svega zanimljiva utakmica i pohvale svima!
Čestitke gostima iz Bistre na potpuno zasluženom prvom mjestu!!